Sponsorumuz Demirkan Otomotiv Peugeot 308 Ankara Toplandı.

Sponsorumuz Demirkan Otomotiv tarafından yapılan etkinlik ve buluşma kusursuzdu, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Nice hep beraber etkinlik ve buluşmalara çekilişte hediyeler için ayrıca teşekkürler Demirkan Otomotiv.

Kendi ayıbıyla uğraşana ne mutlu.
Başkasının ayıbını söyleyen, o ayıbı kendisinden uzak görmesin. – Mevlana

Peugeot 308 Ankara Whatsapp Grubu Tarafından İftar Programı Etkinliğini Yaptık.

Peugeot 308 Ankara whatsap grubunun düzenlendiği DSİ 5. Bölge Müdürlüğü’de iftar programına gelen arkadaşlara teşekkür ederiz ayaklarina sağlik 😊 iftar programından sonra Park Center’e çay programına ayrıca aramıza katılan ailemizin üyelerine de teşekkür ederiz.

İnsan gözden ibarettir aslında geri kalan cesettir. Göz ise ancak gerçek dostu görendir. – Mevlana

Peugeot 308 Ankara Grubu Tarafından Atatürk Orman Çifliğinde Yaza Merhaba Buluşması Yaptık.

Atatürk Orman Çifliğinde Park Center buluşmamış saat 12:00 ‘de başlayıp, akşam üstüne kadar devam etti.

Atatürk Orman Çifliğine gidipte , kokoreç olmaz ve etkinliğimizin sonunda kokoreçlerimizi afiyet ile yedikten sonra kola ve sularımızı içip araç kokuları ve stiker dağıtımı yapıldı  2019 yılın yaza merhaba buluşmasını gerçekleştirdik ve  harika oldu.

Yakın zamanda ayrı iftar organizasyonu için sözleştik, gelen ve gelemeyen aile üyelerimize teşekkür ederiz.

Günün Sözü;
Ne demiş yüce Mevlana; Ben dostlarımı ne kalbimle ne aklımla severim, olur ya kalp durur akıl unutur. Ben dostlarımı ruhumla, severim ruhumla. Çünkü ruh ne durur ne de unutur.

Peugeot 308 Ankara Whatsapp Grubu Tarafından Atatürk Orman Çifliğinde Park Center Etkinliğini Yaptık.

Atatürk Orman Çifliğinde Park Center etkinliğimize; Emre Kaya , Soner Kayışlı , Selçuk Niyaz , Melih Doğankaya, Veli Doğankaya , Murat Kurt , Burak Okan , Göhkan Bayraktar, Can ile katılım gerçekleştirirdi, Atatürk Orman Çifliğinde Park Center etkinliğimize saat 13:00 ‘da başlayıp, akşam üstüne kadar devam etti.

Atatürk Orman Çifliğine gidipte , kokoreç olmaz ve etkinliğimizin sonunda kokoreçlerimizi afiyet ile yedikten sonra çaylarımızı içip dağıldık ve 2018 yılın son etkinliği harika oldu.

Yakın zamanda ayrı bir yemek organizasyonu için sözleştik, gelen ve gelemeyen Whatsapp grubu üyelerimize teşekkür ederiz.

Günün Sözü;
Her dürüst insanın yerini bir dürüst insan alır.

Peugeot 308 Ankara Whatsapp Grubu Tarafından Atatürk Orman Çifliğinde Park Center Etkinliğini Yaptık.

Atatürk Orman Çifliğinde Park Center etkinliğimize; Emre Kaya Selçuk Niyaz , Tolga Emine Dede , Onur Yurdakul , Orhan Gençay , Melih Doğankaya, Veli Doğankaya  ile katılım gerçekleştirirdi,  Atatürk Orman Çifliğinde Park Center etkinliğimize saat 18:00 ‘da başlayıp, akşam üstüne kadar devam etti.

Atatürk Orman Çifliğine gidipte , kokoreç olmaz ve etkinliğimizin sonunda kokoreçlerimizi afiyet ile yedikten sonra dağıldık ve harika bir etkinlik oldu geniş kapsamlı etkinlikler için sözler verildi.

Günün Sözü;
Kuvvete dayanamayan adalet aciz,
Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.

Peugeot 308 Ankara Whatsapp Grubu Tarafından Kızılcahamam Mangal Etkinliği Yaptık.

Kızılcahamam Üçbaş göletinde Mangal etkinliğimize; Selçuk Niyaz , Tolga Emine Dede , Emrah Şuşutgil , Melih Doğankaya, Veli Doğankaya  ile katılım gerçekleştirirdi,  Kızılcahamam Üçbaş göletinde yaptığımız kahvaltı ve piknik etkinliğimiz 9:00 ‘da başladı.

Sabah yaptığımız kahvaltı ile pikniğimiz başlamış olup, ara vakitte balık, mangal yapıldı ve sonunda hava sıcaklığına rağmen  gerçekten harikaydı güzel bir etkiliği gerçekleştirdik.

Günün Sözü;
Gerçek servet cebin değil, kalbin ve zihninin zenginliğidir. Kevin Gates

Peugeot 308 Ankara Whatsapp Grubu Tarafından Kahvaltı ve Mangal Etkinliği Yapıldı.

Mavi Göl kavaltı ve Mangal etkinliğimize; Buğra Gücer , Tolga Emine Dede , Soner Kayışlı , Emrah Şuşutgil , Melih Doğankaya, Veli Doğankaya  ile katılım gerçekleştirirdi,  Mavi Gölde yaptığımız kahvaltı ve piknik etkinliğimiz 8:00 ‘de başladı.

Sabah yaptığımız kahvaltı ile pikniğimiz başlamış olup, ara vakitte okey ve değişik oyunlar ile mangal yapıldı ve sonunda yağmur yağdı gerçekten harikaydı her mevsim ayrı güzel bir etkiliği gerçekleştirdik.

Üyelerimizin araçları ile katılım gerçekleştirmesi şeklinde etkinlik yapılmış olup çok güzel vakit geçirdiğimiz değerli dostlarımıza ayrı ayrı  teşekkür eder ve aramıza katılamayanlar oldu, değerli aile bireylerimizin yokluğu hissedirdi ve yakın farklı etkinlikler için fikir birliğine varıldı.

Günün Sözü;
Gerçek servet cebin değil, kalbin ve zihninin zenginliğidir. Kevin Gates

Peugeot 308 Ankara Whatsapp Grubu Tarafından Piknik ve Balık Tutma Etkinliği Yapıldı.

Balık Tutma ve Piknik Etkinliğine; Selçuk Niyaz , Murat Kurt , Emrah Şuşutgil , Melih Doğankaya, Veli Doğankaya  ile katılım gerçekleştirirdi, Kurt Boğazında yaptığımız balık tutma etkinliğimiz 8:00 ‘de başladı.

Üyelerimizin araçları Şaşmaz’a park edilip Kazan Et Pazarından ve Kazan Pazarına uğradıktan sonra  iki araç şeklinde etkinlik yapılmış olup katılan ailemize ayrıca aramıza katılamayanlar oldu, değerli aile bireylerimizin yokluğu hissedirdi ve yakın tarihte yine yapılacağı konusunda fikir birliğine varıldı.

Peugeot 308 Ankara ailesi olarak bizi yalnız bırakmayan gerek telefon ile aramızda olmak istediğini ileten arkadaşlarımızı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İyiki varsınız.

Günün Sözü;
Zenginliği üretmeden tüketemeyeceğimiz gibi mutluluğu da üretmeden tüketmeye hakkımız yoktur.
George Bernard Shaw

Peugeot Citroen Clup Ankara Buluşması Peugeot 308 Ankara’nın Destek Verdiği Etkinlik

Levent AKGÜN kardeşimizin organize ettiği ve bizim grubumuzunda destek verdiği onlarca Peugeot bir araya geldiği organizasyonda, güzel bir abi-kardeş ortamı kuruldu. Buluşma yerinde hoş sohbetler edildi, sonra sponsoru ÖZÇELİKLER Peugeot’un Cumhuriyet Lokantasında yemek vermesiyle güzel saatler geçirdik çaylar içildi.. Günün sonunda emeği geçen Levent AKGÜN ve Sponsoru ÖZÇELİKLER’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Emrah Şuşutgil ile bizi yalnız bırakmayan oğlu Efe’ye ayrı teşekkür ederiz.

Peugeot 308 ANKARA Site Kuralları

1- Grupta Peugeot 308 ANKARA ile ilğili paylaşımlar serbesttir.

2- Bir etnik grup yada dini kimliği hedef alan yaklaşımlar ve paylaşımlar yasaktır.

3- Grubumuzda siyasi propaganda, dini kötüleyici mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, hakaret ve benzeri paylaşımlar yapılamaz. Aynı şekilde başka bir grup katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakeret edici yazı yazılamaz.

4- Tehdit edici, küfürlü, Türk örf ve adetlerimize karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermeniz durumunda uzaklaştırılabilirsiniz.

5- Sayfamızda; herhangi bir web sayfasının reklamını ve grup reklamını yapmak yasaktır.

6- Grubumuzda ticari faaliyete girecek türden reklamların, firma veya ürün tanıtımlarının yapılması yasaktır. Bu tarz tanıtım yapmak isteyen üyelerimiz yöneticilerden onay almak şartıyla reklam veya tanıtım yapabilir. İzin alınmadan yayınlanan reklamlar kesinlikle silinecektir.

8) Grup yöneticileri engellenemez.
9) Tanımadığınız, bilmediğiniz şahıslar gruba eklenemez (Eklenen her üyeden üyenin kendisi sorumludur).

Sitemize üye olanların, bu kuralları bildiği kabul edilir ve uymayanlar üyelikten çıkarılır.

İlginize teşekkür ederiz.

Peugeot 308 Sustalı Yedek Anahtar Yapımı

Serdar Hunter Oto Anahtara Peugeot 308 Araçlarımıza yedek anahtar yaptırmak ve yeni tip anahtarlığa dönüşüm için uzun araştırmalar sonucu Dikmen Caddesi 152/B-C ‘nde bulunan Serdar Hunter Oto Anahtara gittik bizi sıcak karşılamak ile birlikte anahtarlarımızı geçişini tamamladı.

Peugeot 308 Ankara Beyaz Gazetede ”Dev buluşmanın adresi yine Ankara oldu!”

Dev buluşmanın adresi yine Ankara oldu!

Ankara’daki Peugeot 308 sahipleri düzenlenen dev organizasyonda bir araya geldi..

Güncel / 22 Kasım 2017 Çarşamba 10:10 Haber Link: https://beyazgazete.com/haber/2017/11/22/dev-bulusmanin-adresi-yine-ankara-oldu-4189523.html
Dev buluşmanın adresi yine Ankara oldu!

Peugeot Türkiye‘nin ileri gelen isimlerinden olan Veli Doğankaya ile Melih Doğankaya kardeşler yine muhteşem bir organizasyona imza attı..

Daha önce yaptıkları buluşmalarla ve organizasyonlarla isimlerini duyuran Doğankaya kardeşler bu sefer de Ankara’nın ünlü alışveriş merkezi Anteras’ta buluşma düzenleyerek Peugeot 308 sahiplerini bir araya getirdi.

Onlarca Peugeot 308’in bir araya geldiği organizasyonda, güzel bir abi-kardeş ortamı kuruldu. Buluşma yerinde hoş sohbetler edildi, çaylar içildi..

‘Bizim tek amacımız yardımlaşmak, kaynaşmak, yeni dostlar kazanmak’ diyen Veli Doğankaya ”Ben kardeşim Melih ile birlikte Peugeot 308 sahibiyiz. Ankara’da bulunan 308 sahipleriyle müsait oldukça böyle organizsasyon yaparak sohbet ediyoruz. Birbirlerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz. Burada 18 yaşında kardeşlerimiz de var 40-45 yaşlarında abilerimiz de var.. Biz artık büyük bir aile olduk. Giderek de büyüyoruz. Rabbim cümlemize kaza bela vermesin. Uzak yakın demeyip bizim davetimize katılan arkdaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Ne zaman ne ihtiyaçları olursa elimden gelenin fazlasını yapmak için gayret göstereceğim” dedi.


Melih Doğankaya&Veli Doğankaya

Bu işi profesyonel bir şekilde yapan Melih Doğankaya’nın dijital makinalarıyla fotoğfar ve video çekiminin ardından sticker yapıştırmayla buluşma son buldu.

İşte buluşma yerinden görüntüler;