Peugeot 308 Ankara Analizi

1.63 B

Ekim 2020 Ziyaretçi Sayısı

1.49 B

Kasım 2020 Ziyaretçi Sayısı

2,2 B

Facebook Sayfa Beğenisi


Peugeot308ankara.com tamamen gönül işine dayalı bir site olduğu için herhangi bir gelir beklentisi bulunmamaktadır. Ancak sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için periyodik giderleri olan sunucu, alan adı ve tanıtım masraflarının karşılanması gerekmektedir. Bu giderlere kaynak oluşturmak adına sitemizde Google Adsense ve Sponsor Firma reklamları yayınlanmaktadır. Sizlerde otomobil sektörü ile ilgili ürün, proje ve hizmet reklamlarınızı sektördeki müşterilerinize sitemizden ulaştırarak marka ve ürün tanıtımınızı en etkili şekilde yapabilir hemde bize destek olabilirsiniz.

Televizyon, gazete, dergi, radyo, promosyon ürünleri veya açık hava reklamları gibi monolog bir reklam anlayışı üzerinden yapılan tanıtımlar hızlı geri dönüşler sağlayamadığı gibi yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Geleneksel medyanın aksine hızlı, ekonomik, müşterilerle anlık ve samimi bir iletişim gerçekleştirmeyi sağlayan internet reklamı, artık markaların bilinirliği ve tanınırlığını en çok artıran güç durumundadır.

Kullanacağınız görsel, başlık ve içerik ifadeleriyle dikkat çeken hareketli ve hareketsiz reklamlar hazırlayarak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Reklam alanları bütün sayfalarda ve ziyaretçinin ilgisini çekebilecek kısımlarda yayınlanır. Böylece reklamlarınız site içerikleri arasında kaybolmaz.

Sitemizin masaüstü ve mobil kullanıcılara ait iki farklı teması olduğu için ziyaretçilere gösterilmesini istediğiniz reklam alanları ve boyutları farklılık göstermektedir.

Reklam bilgisi için, melih.dogankaya@hotmail.com’a mail atabilirsiniz.