Anasayfa Forumlar Peugeot 308 THP, VTİ, HDİ, E-HDİ Kullanıcı Soruları PEUGEOT 308 VTİ BENZİNLİ ARAÇA LPG TAKTIRMAK

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Peugeot 308 Ankara tarafından 1 yıl 6 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Peugeot 308 VTİ, araçlar son çıkan teknoloji ile LPG’de uyumlu hale geldiği görülmekte, referans ve tecrübesine güvendiğim Soner Kayışlı , Peugeot 308 VTİ araçına Prins Technomax taktırdı ve araçın kullanıma bağlı olarak az yaktırdıgını bilmekteyim, benzinde bile az yakabilen abimizdir 🙂

Hocam ben prins technomax taktırdım 8000 km oldu herhangi sıkıntı çekmedim. Zaten lpg taktiripta problem yaşamayan yoktur önemli olan bakımları zamanında yaptırmak. Hem aracın hemde lpg sistemimin birde yakıtı bilinmedik yerlerden almayacaksınız. Son yakıt tüketimin istanbula giderken ful klima açık 120 km altına düşmedim genelde hız sabitleyici kullandım.

Peugeot 308 Ankara grubumuzda yaptığı yorumu direk sizin ile paylaştım umarım referanslar ve bilgiler faydalı olur. Sorunsuz sürüşler.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.