Etlik Faris Cafe 19.Kasım.2017 Peugeot 308 Ankara Buluşması

Dev buluşmanın adresi yine Ankara oldu!

Ankara’daki Peugeot 308 sahipleri düzenlenen dev organizasyonda bir araya geldi..

Güncel / 22 Kasım 2017 Çarşamba 10:10 Haber Link: http://beyazgazete.com/haber/2017/11/22/dev-bulusmanin-adresi-yine-ankara-oldu-4189523.html
Dev buluşmanın adresi yine Ankara oldu!

Peugeot Türkiye‘nin ileri gelen isimlerinden olan Veli Doğankaya ile Melih Doğankaya kardeşler yine muhteşem bir organizasyona imza attı..

Daha önce yaptıkları buluşmalarla ve organizasyonlarla isimlerini duyuran Doğankaya kardeşler bu sefer de Ankara’nın ünlü alışveriş merkezi Anteras’ta buluşma düzenleyerek Peugeot 308 sahiplerini bir araya getirdi.

Onlarca Peugeot 308’in bir araya geldiği organizasyonda, güzel bir abi-kardeş ortamı kuruldu. Buluşma yerinde hoş sohbetler edildi, çaylar içildi..

‘Bizim tek amacımız yardımlaşmak, kaynaşmak, yeni dostlar kazanmak’ diyen Veli Doğankaya ”Ben kardeşim Melih ile birlikte Peugeot 308 sahibiyiz. Ankara’da bulunan 308 sahipleriyle müsait oldukça böyle organizsasyon yaparak sohbet ediyoruz. Birbirlerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz. Burada 18 yaşında kardeşlerimiz de var 40-45 yaşlarında abilerimiz de var.. Biz artık büyük bir aile olduk. Giderek de büyüyoruz. Rabbim cümlemize kaza bela vermesin. Uzak yakın demeyip bizim davetimize katılan arkdaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Ne zaman ne ihtiyaçları olursa elimden gelenin fazlasını yapmak için gayret göstereceğim” dedi.


Melih Doğankaya&Veli Doğankaya

Bu işi profesyonel bir şekilde yapan Melih Doğankaya’nın dijital makinalarıyla fotoğfar ve video çekiminin ardından sticker yapıştırmayla buluşma son buldu.

İşte buluşma yerinden görüntüler; 

There are no comments yet.

Bir Cevap Yazın